Silk

Ma armastan sushit ja kõige paremat saab Tallinnas minu meelest Narva mnt. Silk’ist. Vahepeal oli toimunud remont, kohta tehtud veidi suuremaks ning minu meelest vähem hubaseks… aga ega ma loomulikult mitte sellepärast sinna ei läinud. Tahtsin ikka seda head sushit saada, mille maitse juba mõnda aega peas oli keerelnud.

Sushi oli hea, tõesti hea. Nagu alati oli olnud. Isegi Tokyo kesklinna hindadest kallimat tasu polnud selle eest kahju maksta.

Aga… kõigi jookide hinnad oli täiesti ebanormaalselt kalliks läinud. Tellisin toidu kõrvale (imepisikese) kannu piparmünditeed, mis maksis 50 (?!?!) krooni, oli täiesti kohutavalt mõru (mitu korda liiga palju teepuru selle väikse kannukese kohta) ja seega polnud piparmündimaitsest suurt järel. Põhimõtteliselt kõlbas see tee ainult nuusutamiseks. Isegi suhkrut tuli eraldi kõrvale küsida, automaatselt seda lauda ei toodud.

Magustoiduks tellisime praetud banaani (vist jäätisega) ning kui meile see lõpuks lauda toodi, ei suutnud kumbki banaani kuskilt tuvastada. Selle asemel oli taldrikusse puistatud cornflakes’e ja iiriskommi tükke. Kui ettekandjalt uurisime, et kas see on ikka meie poolt tellitud asi, siis ta väitis, et me tellisimegi jaapanipärase jäätise: “Tjeje sorm olji ju SJEAL!!” (vihjates sellele, et lisaks ütlemisele näitasime ka menüüst näpuga täpselt seda mida soovime). Tagantjärele tuvastada, kus see sõrm ikkagi asus, ei olnud eriti lihtne ja kuna me pole suuremad asjad kaklejad ning neiu ettekandja ei näidanud ka ise üles mingit valmidust magustoitu õige vastu ümber vahetada, siis püüdsime selle jaapanipärase jäätisega leppida. Ei olnud suurem asi. Maitses nagu liiga magus jäätis conflakes’idega.

Oijahh. Lõpuks otsustasime, et kuna sushi oli ikkagi väga hea, siis päris tapvat hinnangut kohale andma ei hakka. Teinekord tellime lihtsalt kaasa. Jootraha jätsime küll seekord andmata. Hullud mässajad küll, ma ütlen 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: