Põletada pärast lugemist

Eile käisin esimest korda kinos. Esimest korda Eestis tagasi viibitud aja jooksul siis. Viimati istusime koos kinos ilmselt Cairns’is mitu kuud tagasi. Igatahes tundsime end mõnusalt ja tegime nalja, et lähme deidile.

Esimene kummaline asi oli see, et samas kinosaalis istus vähemalt kolm tuttavat. Ma pole veel siiamaani harjunud, et välja minnes võib igal sammul mõne tuttava inimesega kokku joosta. Sain jälle peale seanssi kiirkorras vuristada nagu lindilt: “Juba kolm nädalat oleme tagasi… jah, nüüd käime tööl… käisime Aasias, Austraalias ja Uus-Meremaal… kokku 19 riiki… jah, väga tore on kodus tagasi olla… jnejne…kindlasti saame kokku millalgi jah…”  Pärast nurga taha jõudes purskasime naerma. Lihtsalt naljakas on juba igale tuttavale täpselt sama teksti ette vuristada. Aga mis seal ikka teha, eks me varsti oleme juba nii kaua kodus olnud, et kõik esmakohtumised on toimunud ja reisistki piisavalt aega möödas, et see alati esimeseks teemaks ei tõuse.

Film ise oli väga lahe. George Clooney ja Brad Pitt moodustavad alati superseltskonna, kuid selles filmis mängisid nad veel nii ebatavalistes osades, et mul hakkas naljakas juba nende ekraanile ilmudes. Stsenaarium oli andekas ja kuigi filmi klassifitseeritakse komöödiaks, siis naljad ei olnud kuidagi hollywoodlikud-idiootsed vaid pigem absurdsed ja ootamatud. Päris koomiline oli iseenesest kogu läbiv keskeakriisi ning väliselt säravate, kuid sisemiselt õnnetute ja totakalt meeleheitel inimeste igapäevaelu. Tüüpiline teiste üle naermise film ja tekitab paljudel kindlasti mina-elan-neist-ikka-kõvasti-paremini või mina-ei-muutu-kunagi-selliseks-tunde.

Hea film, soovitan. Eeldab siiski mõningast huumorisoone ja intelligentsuse olemasolu.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: