Naised saunas

Kari ilusaid naisi läks reedel ühe ilusa hotelli ilusasse sauna, et niisama tore reedeõhtu veeta ja hiljem koos klubisse tantsima minna. Ega sellisest kutsest ei saa ära öelda.

Kristjan lubas mind ära viia, kui talle ohtralt pilte ja soovitavalt videoid teen. Kui ta uuris, et mida me siis täpsemalt tegema hakkame, rääkisin talle mullivannis üksteise seebitamisest ja et kui pärast aega üle jääb, siis teeme pesuväel padjasõda.

Ajalugu vaikib, kas see kõik ka teoks sai, aga kolme tunni pärast olis kõik tibud pestud ja kammitud ning läksime vaatama, mis pealinna ööklubides toimub. Kuna me juba kell kümme oma saunast lahkuma pidime, sattusime Bonnie&Clyde’i esimeste hulgas. Mure peale, et kas meid vaadatakse kummalise pilguga, kui nii vara klubisse lähme, arvasin ma, et teistel samal ajal klubis olijad on täpselt sama vara sinna tulnud ja keda seal pole, need ei tea toimuvast üldse midagi. Asja hea külg oli, et kaks jooki sai baarist ühe hinnaga ja tantsuplatsil oli palju ruumi looma välja lasta.

Ma olen alati öelnud, et ööklubis on aeg-ajalt väga värskendav käia, sest seal tuletatakse igal sammul meelde kui kena ja tore mees omal kodus on. Tantsida oli muidugi äge, seda polnud ammu teinud. Viimati vist kuskil Balil Kristjaniga kahekesi. Naistega koos juhtus see vähemalt poolteist või rohkem aastat tagasi.

Nii tore kui see kõik ka polnud, kella kaheks olin juba läbi väsinud ning otsustasin koju jahulik jalutada. Pimedatel libedatel tänavatel kõrgetel kontsadel ukerdades polnud küll kõige tugevam tunne, kuid kodu polnud õnneks kaugel ja ust enda järel kinni tõmmates tekkis mõnus rahulik tunne. Veel mõnusam ja rahulikum tunne tekkis kaissu pugedes ja ma tõesti ei saanud jääda magama mõtlemata, kuidas mul ikka vedanud on.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: