Kaheksapäevane

…töönädal on jõudnud kolmandasse päeva. Eile läksin kontorist juba kell VIIS minema ja kulutasin järgneva tunni ringi vaadates pühadejärgses Luxis, kus allahindlused võtavad hinge kinni ja südame puperdama. -30% on tavaline miinimum, enamus asju saab siiski 50-70% odavamalt osta. Midagi ma isegi leidsin ja nüüd pean välja mõtlema kuhu ma need tagasitulles oma kohvrisse paigutan. Kuigi ka kohvrit oleks juba ammugi uut vaja – ajab teine pilpaid ja plastmassitükke välja, raam on kõver ja riie narmendab. Aga mis sa ühelt kolm aastat tagasi kasutusse võetud odavalt asjalt ikka tahad. Pean leppima faktiga, et heavy-useri jaoks oleks veidi kvaliteetsemat mudelit tarvis.

Leidsin seekord hotellitoast avaliku wifi, mis kõigest 8 euri kahe päeva eest kasseerib. Võrdluseks mu oma hotelli internet – 10euri tund. Puhas profit! Kontoris saab seda lõbu muidugi tasuta, aga seal ei taha ma Kristjaniga videokõnesid teha ja ka filmide allatõmbamine on kinni keeratud.

Eile käisime Luxembourgi parimat liha söömas ja unistasime kambakesi peatsest suusareisist. Ei jõua ära oodata, et mäkke saaks. Eriliselt ambitsioonikas soov on ka järgmisel nädalavahtusel lumele jõuda. Seda küll koduste munamägede otsas aga ikkagi. Ülemus juba kilkab kui hea ta lumelaua peal on. Ohjah… ma ilmselt eelistan seekord suuski. Suurem tõenäosus, et tempos jõuan püsida. Ta on ikka nii mitmekülgne ilus tark ja osav. Täitsa ausalt ongi. Äge.

Fotokas ei ühendu millegipärast arvutiga ja keskväljaku jääskulptuuridest pilte üles panna ei saa :S

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: