Kaheksapäevane

…töönädal on jõudnud kolmandasse päeva. Eile läksin kontorist juba kell VIIS minema ja kulutasin järgneva tunni ringi vaadates pühadejärgses Luxis, kus allahindlused võtavad hinge kinni ja südame puperdama. -30% on tavaline miinimum, enamus asju saab siiski 50-70% odavamalt osta. Midagi ma isegi leidsin ja nüüd pean välja mõtlema kuhu ma need tagasitulles oma kohvrisse paigutan. Kuigi ka kohvrit oleks juba ammugi uut vaja – ajab teine pilpaid ja plastmassitükke välja, raam on kõver ja riie narmendab. Aga mis sa ühelt kolm aastat tagasi kasutusse võetud odavalt asjalt ikka tahad. Pean leppima faktiga, et heavy-useri jaoks oleks veidi kvaliteetsemat mudelit tarvis.

Leidsin seekord hotellitoast avaliku wifi, mis kõigest 8 euri kahe päeva eest kasseerib. Võrdluseks mu oma hotelli internet – 10euri tund. Puhas profit! Kontoris saab seda lõbu muidugi tasuta, aga seal ei taha ma Kristjaniga videokõnesid teha ja ka filmide allatõmbamine on kinni keeratud.

Eile käisime Luxembourgi parimat liha söömas ja unistasime kambakesi peatsest suusareisist. Ei jõua ära oodata, et mäkke saaks. Eriliselt ambitsioonikas soov on ka järgmisel nädalavahtusel lumele jõuda. Seda küll koduste munamägede otsas aga ikkagi. Ülemus juba kilkab kui hea ta lumelaua peal on. Ohjah… ma ilmselt eelistan seekord suuski. Suurem tõenäosus, et tempos jõuan püsida. Ta on ikka nii mitmekülgne ilus tark ja osav. Täitsa ausalt ongi. Äge.

Fotokas ei ühendu millegipärast arvutiga ja keskväljaku jääskulptuuridest pilte üles panna ei saa :S

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: