Esimene spinning

Noh mitte just elu esimene aga viimane kord ronisin selle paigalseisva ratta otsa 2007 aasta oktoobris, just enne oma maailmareisile asumist. Nüüd siis lõpuks leidsin selle hetke kui uuesti spordiklubisse jõudsin. Tegin kämmbäkki, jee. Polnudki nii raske kui oodanud olin ja energiat oleks olnud veel hiljem jooksulindilgi mõned kilomeetrid teha, kuid mõtlesin, et äkki pingutan niiviisi veel üle. Täna on kummaline valus ja väsinud tunne seljas, aga jalad ei saa arugi, et midagi imelikku oleks tehtud.

Töönädal oli õnneks piisavalt hõre, et rahulikult paljud unarusse jäänud ja edasilükatud isiklikud asjad sai ära ajada. Järgmine tõotab tulla kõvasti kiirem ja ülejärgmisest ei taha rääkidagi, selle tempo jaoks tuleb jälle Luxembourgi sõita. Tore oli see, et üks vana hea Luxis elav klassiõde võttis ühendust ja lubas koos minuga miskit toredat ette võtta. Eks siis paistab, kuidas sellega läheb.

Homme igatahes jälle spordiklubisse minek. Ehk saab jälle hoo sisse, ega kevadese Xdreamini enam hullupööra palju aega ei olegi enam. Kuud lähevad uskumatult kiiresti.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: