Esimene spinning

Noh mitte just elu esimene aga viimane kord ronisin selle paigalseisva ratta otsa 2007 aasta oktoobris, just enne oma maailmareisile asumist. Nüüd siis lõpuks leidsin selle hetke kui uuesti spordiklubisse jõudsin. Tegin kämmbäkki, jee. Polnudki nii raske kui oodanud olin ja energiat oleks olnud veel hiljem jooksulindilgi mõned kilomeetrid teha, kuid mõtlesin, et äkki pingutan niiviisi veel üle. Täna on kummaline valus ja väsinud tunne seljas, aga jalad ei saa arugi, et midagi imelikku oleks tehtud.

Töönädal oli õnneks piisavalt hõre, et rahulikult paljud unarusse jäänud ja edasilükatud isiklikud asjad sai ära ajada. Järgmine tõotab tulla kõvasti kiirem ja ülejärgmisest ei taha rääkidagi, selle tempo jaoks tuleb jälle Luxembourgi sõita. Tore oli see, et üks vana hea Luxis elav klassiõde võttis ühendust ja lubas koos minuga miskit toredat ette võtta. Eks siis paistab, kuidas sellega läheb.

Homme igatahes jälle spordiklubisse minek. Ehk saab jälle hoo sisse, ega kevadese Xdreamini enam hullupööra palju aega ei olegi enam. Kuud lähevad uskumatult kiiresti.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: