Piilupart oli rongijuht

Tagasisõit oli raskem, kuid kuidagi kiirem, kui minek. Öösel 4ni pidasin eile vastu, oli tore pidu. Padari esinemise magasin maha, parasjagu bondisin varsti töökohta vahetava kolleegiga ja tal olid pikad jutud rääkida. Keegi hüppas lavalt vahepeal pähe, turvamehed olid sajaga jobud ja DJ kujutas ette, et on staar ning isegi erapeol laseb sellist muusikat, mis on “tema stiil”, mitte seda mida temalt soovitakse. Ryan Angelos selline.

Rongis arvas üks kummaline kolleeg, et peaks hakkama kitarri plännima ja jörisema. Ma ütlen, neil IT-meestel pole elu ja siis viskab katuse pealt ära kui on võimalik korraga rohkem kui kahe inimese (kes ei ole su vanemad) tähelepanu võita. Kolisin vaguni teise serva. Üldse oli äärmiselt hõre olemine. Mitte pohmakas, sest juba öösel kõndisin täitsa sirgelt ja silmad olid küll punased, kuid selged. Lihtsalt aitas pullist.

Ahjaah – sain meie tiimi Xdreamile terveks hooajaks ära registreeritud. Läks üle kivide ja kändude, aga igatahes oleme kirjas. B-raja kõik etapid täitusid võistkondadega esimese 10 minutiga. Hea, et keegi eile konverentsil istudes seljatagant ribidesse torkas ja küsis, kas registreerin ka. Nüüd on vaja veel ainult trenni teha. Homme teen.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: