Vedas

Seekord ei hilinenud lennuk, ei kadunud kohver ega ei jäänud ma kuskilt maha. Võimas. Hotell on mega, vist kõige ägedam (stiilsem) kus ma kunagi ööbinud olen. Ainus julm asi on eriti figuuriebasõbralik valgus ja hiiglaslikud peeglid vannitoas. Tekitab tahtmise mitte süüa ja terve päev trennisaalis veeta. Mis on ju mõnesmõttes positiivne isegi. Peaks koju kah sellise valgustuse ja peeglid üles riputama, poleks vist väga raske endale antud tervislikest lubadustest kinni pidada.

Viimase aja säästuplaan on veidi põntsu saanud ja saab järgneva kahe nädala(vahetuse) jooksul veel paar põntsu. Eks tuleb siis välja mõelda kuidas vähem kulutamise asemel saaks rohkem teenida 🙂  Aga ma ei suuda oma plaanidest mingi hinna eest loobuda, mõnulen ja muhelen juba nende peale mõeldes.

Eile peale ideaalse duśi all käimist ja ideaalsesse voodisse ronimist avasin arvutist filmi Love actually, millest teadsin vaid seda, et paljud naised sellest hullupööra sillas on. Oli tõesti mõnus film, mõnus positiivne. Armastus on tõesti kõikjal, tuleb mõnikord lihtsalt ennast veidi ületada, et sellest aru saada. Mõnus. Ainult hommikul polnud kuigi mõnus ärgata, sest tänu filmile jäin magama alles öösel kolme paiku.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: