Perekondlikud kohustused

Olin rõõmuga nõus, kui mitu nädalat tagasi plaanisin oma väiksed vennad nädalavahetuseks enda hoida võtta. Parajalt nii suured on nad ka, et juba oskavad oma muredest ja tahtmistest rääkida, kuulavad väga edukalt sõna ja üldiselt omavahel ei kakle. Mida veel väikestelt poistelt tahta.

Igatahes hakkas ühest otsast see päev kätte saabuma ja samal ajal hoopis teises dimensioonis ehitati hoolega meie kontorile uut osa juurde. Pikapeale selgines tõsiasi, et kaks väga olulist sündmust jooksevad kokku – uue kontori avamispidu ja poistega kokkusaamine. Jama. Aga nagu ei saa lapsevanem olla ainult siis kui selleks tahtmine on, vaid kogu aeg, ei saanud ka mina oma võetud kohustust kuidagi edasi või tagasi lükata. Jäin hetkeks kurbade silmadega snäkilaudu, diskopalle ja rummikokteiliklaase vaatama ning tõmbasin ukse selja tagant kinni. Eks siis esmaspäeval kuuleb mis toimus.

A muidu ma tahtsin rääkida seda, et mis värk see lastel söömisega on. Teed mingi omastarust ideaalse ja hea söögi kokku, keele viib alla aga siis selgub, et pooli asju selle söögi sees ei söö üks ja pooli asju teine laps. Raudselt lasen järgmine kord mingi sobivate toiduainete nimekirja kokku panna ja juhendina kaasa panna. Eriti hea, kui saaks sellise nimekirja kus mõlema poolt tarbitavate toitude ühisosa ritta on pandud. Täna näiteks keevitasin poolteist tundi peene retsepti järgi kirsi-juustukooki teha kui Martin kahtlustavalt ahjus küpseva koogi kohta uuris, et mis marjad need sellised on? Kirsid… : S Aa, a ma ei söö kirsse!  Great!

Muidu on tore aga ka väsitav. Homme bowling, täna kino ja siis… saame jälle kahekesi olla. Lastega on vist kergem harjuda kui nad tulevad ükshaaval ja väikestena. Samas… nood mul kodus praegu vähemalt magavad öö otsa järjest ja ei karju. Käivad ise vetsus kah 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: