Testitud

Eilne väike 4,5km jooksu tundus kurvastavalt lühike, nagu oleks just hoo sisse saanud, kui juba lõpp kätte tuli. Testisin oma vinget GPSiga kella, mis homsel XDreamil esimese tõelise ristse saab. Töötas küll, kuigi natuke raketiteadusliku menüüga. Aga toore jõuga funktsioone pähe tampides jäid põhilised vist meelde. Pärast oli lahe googlemapsist oma teekonda vaadata. Kujutan juba ette kui põnev on hiljem võistluse marsruuti kaardi peal näha.

Kristjan sõitis rattaga kõrval ja testis selle korrasolekut. Rademarist sain küll päris kuluka (kuigi ilmselgelt tahtmatu) tünga. Kui ratta hooldusesse viisin, uue spidoka ja veel paar vidinat ostsin, siis märgiti need küll mingile hoolduspaberile üles, kuid tasusin nende eest siiski kohe. Esmaspäeval rattale järgi minnes kiirustasin lennukile ja ei kontrollinud kummaliselt suurena tundunud tsekki üle. Maksin ära ja arvasin, et noh ju siis majandussurutise ajal on hooldusehinnad lakke läinud või miskit. Parasjagu oli tähtsamate asjadegi üle juurelda. Näiteks, kas näen seeliku, valge mantli ja kontsakingadega jalgrattal esimest ratast alt kruvides ning kogu värki jõuliselt auto tagaluugist sisse toppides piisavalt elegantne välja ja kuhu pärast oma õliseid käsi pühkida. Alles siis, kui olin gaasi põhja vajutanud ning juba poolel teel kodu poole hakkasin mõtlema, et 800 krooni ainult hoolduse ja paari müslibatooni eest pole just päris okei… vist. Tuligi välja, et kogu eelmine kord ostetud värgi eest sain teistkorda uuesti maksta. Tagasi minna ei jõudnud, niigi hakkasin lennukilt maha jääma. Noh, eks vana tõde juba ütleb, et lollidelt tulebki raha ära võtta. Loodan igatahes, et see spidokas elab nüüd minuga koos pikka ja täpset elu.

Esimest korda ostsin endale ka “päris” spetsiaalsed sokid, mida samuti oma väiksel tiirul testisin. Vaatame siis, kuidas need mu tulemust mõjutavad, heheh. Mõnusad pehmed olid küll, muud ei oska veel arvata.

Põhimõtteliselt olen testitud. Homseks valmis (flex).

Advertisements

2 kommentaari to “Testitud”

  1. tibutriin Says:

    aga mine ikka teine päev tagasi ja räägi? eriti kui nt kaardiga maksid, on see, et topelt läks, ju suhteliselt lihtsalt tõestatav?

  2. Triin Says:

    Eks ma proovin seda… kui ma suudan välja mõelda, kuidas ma selgeks teen, et ma neilt vastu 2 kompuutrit ei saanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: